facebook google instagram OLX

Drewno konstrukcyjne

Jeśli potrzebujecie Państwo wymiarów których nie mamy w ofercie, jesteśmy w stanie podjąć się tego zadania i podejść do Państwa zamówienia w indywidualny sposób (wyślij na e-maila z zestawieniem Twoich elementów, a my zrobimy wycenę w ciągu 24h ZA DARMO).

Krokwie

Krokwie to podstawowy element więźby dachowej. Są to belki pochyłe o prostokątnym przekroju poprzecznym. Wszystkie elementy więźby dachowej są impregnowane metodą zanurzeniową, która polega na nasączeniu drewna roztworem impregnatu, w tym celu wykorzystujemy impregnat „TYTAN” o doskonałych parametrach zabezpieczający drewno przed: ogniem, grzybami, pleśnią i owadami.

Profil:

Termin realizacji:

Drewno konstrukcyjne

Drewno konstrukcyjne jest jednym z najchętniej wykorzystywanych materiałów do budowy domów, a także wielu innych obiektów. Oferujemy pełen asortyment zaimpregnowanego drewna litego.

Profil:

Łaty i Kontrłaty

Łaty są materiałem budowlanym wykorzystywanym w konstrukcjach drewnianych. Stosuje się je m.in. w więźbie dachowej do ułożenia pokrycia dachowego. Przy deskowaniu pełnym można stosować dodatkowo kontrłaty, które są ustawiane prostopadle do łat. W ofercie posiadamy łaty nieheblowane, szorstkie świerkowe (impregnowane bądź nieimpregnowane).

Specyfikacja:

TARCICA BUDOWLANA-DESKA SZALUNKOWA

W naszej ofercie znajdziecie tarcicę budowlaną, potocznie zwaną deską szalunkową. Dostępna jest w dwóch grubościach: 

  • 25mm 
  • 32mm

Szerokość desek jest mieszana od 13cm do 25cm, natomiast długości dostępne  od 3 do 6m. Deski są obrzynane równolegle, szorstkie, świerkowe. 

Zastosowanie: 

  • Szalunki 
  • Pokrycia dachowe 
  • Palety 
  • Opakowania 
  • I wiele innych 

Dzięki odpowiednim technologiom i urządzeniom które posiadamy, możliwa jest impregnacja bądź heblowanie.